E-Ticaret ile yeni müşteriler kazanın

Sadece Türkiye’de 20 milyonu aşkın insan woosoft wocommerce e-ticaret ile internetten alışveriş yapmaktadır. Sizde çok geç olmadan internette ki yerinizi alın, daha fazla insana ulaşın ve müşterilerinizi arttırın. İşte woosoft ile sahip olacağınız e-ticaret sitesinin özelliklerinden başlıcaları;

Instagram Shop Modülü
Instagram sayfanızda profil alanına özel link ekleyerek Instagram’a uygun olarak tasarlanmış özel arayüz modulü ile ürünlerinizi satabilirsiniz. Instagram sayfanızdan kullanıcı ayrılmadan sipariş verebilir.

Hazır Sanal Pos
Iyzico, Paytr 18 Mart 2020 tarihine kadar başvuru yapana 1 yıl ücretsiz olarak sunulacaktır.

Premium Temalar
Onlarca tema seçeneği ile mağazanızı ister hemen kullanın, isterseniz özelleştirilebilir özelliği sayesinde benzersiz bir tasarıma sahip olun.

CDN Sunucu
Sunucu problemleri ile uğraşmak yerine kendi işinize yoğunlaşabilirsiniz. Bir web sitesinin hızlı açılması için gereken tüm ihtiyaçların farkındayız.

Firewall (Güvenlik Duvarı)
Sanal mağazanız Firewall sistemimiz tarafından korunur. Gereksiz sorgu ve saldırılar otomatik olarak engellenir.

Yüksek Bant Genişliği
Türkiye’de eticaret alanında en yüksek trafikleri sağlayarak ekstra ücret ödememeniz için çalışıyoruz.

256 Bit SSL Sertifikası
Kredi kartı güvenliği için en üst düzeyde SSL güvenlik sertifikası verilmektedir.

Yüksek Kalitede Ürün Görselleri
Ürün resimleriniz kaliteden ödün vermeden iyi peformans için optimize edilir.

7/24 Teknik Destek
Telefon ile 09:00 – 18:00 saatleri arasında, mail ile destek@woosoft.net’den 7/24 destek taleplerinizi tarafımıza iletebilirsiniz.

Çoklu Vitrin ve Reklam Yönetimi
Yeni kampanya ve ürünlerinizi sistemin reklam alanlarında sergileyebilir ve satışları arttırmanıza olanak sağlayabilirsiniz. Ayrıca Anasayfa vitrinlerinizi birden fazla olarak düzenleyerek ön plana çıkartmak istediğiniz ürünlerinizi vitrinde listelersiniz.

Analytics Entegrasyonu
Sanal mağazanızı ziyaret eden kişilerin detaylı istatistikleri tutulabilmesi için özel analytics kodlarını ekleme bölümleri mevcuttur. Böylece ileri düzey istatistikleri tutup inceleyebileceksiniz.

SEO (Arama Motoru Entegrasyonu)
Siteniz arama motorlarına ücretsiz olarak eklenmektedir. Ürünleriniz SEO açısından Google arama motorunda hızlıca ve üst sıralarda yer alması için belirtilen kriterleri tamamlamanıza fayda sağlayacak bir araçtır.