Şirketimiz 2004 yılında Türkiye’de e-ticaret’in yeni kullanılmaya başladığı dönemde kuruldu. Soft E-Shop markasıyla e-ticaret sektörüne giriş yaparak kobilere e-ticaret altyapısı sağlamaya başladık. Php altyapısı ile geliştirdiğimiz ilk e-ticaret paketini 2006 yılında kullanıcılarımızın hizmetine sunduk.

Günümüzde internet evreninin kuşkusuz en iyi e-ticaret altyapısı olan woocommerce’in 2011 yılında son kullanıcı deneyimleri göz önünde bulundurularak geliştirilmesi ve arz edilmesinden sonra 2012’de bizde woocommerce altyapısını kullanma kararı aldık.

2013 yılında wordpress altyapısı üzerinde yapmış olduğumuz çalışmalar ile resmi wordpress.org üzerinde, wordpress developer ünvanı taşıyan kişiler arasında yerimizi aldık.

2016 yılında Woocommerce altyapısının Türkçeleştirilmesinde katkı sahibi olarak WooThemes ile iş ortaklığı yapmaya başladık.

Bugün dünya üzerinde aktif olan e-ticaret alışveriş sitelerinin %45’inden fazlası woocommerce altyapısı kullanmaktadır. Bu da woocommerce altyapısını kuşkusuz sektörün lideri yapmaya yetiyor.

Woosoft olarak bu oluşum içerisinde yer almaktan ve katkı sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Woosoft'un Yapı Taşları

wordpress
woocommerce
envato
paytr